Ahoj jogíni!

Těší mě, Tereza.

Jsem člověk mnoha zájmů. Můžete mě najít v soukromé ordinaci fyzioterapie, kde se věnuji "normálním" pacientům s chronickými i akutními obtížemi. Zároveň již dlouho působím v jógovém světě, coby věčná studentky a posledních sedm let i lektorka. Blízké vztahy s jógou a lidma, které baví, mi ordinaci zaplnily bolavýma jogínkama a lidmi, kteří v józe hledají terapeutický nástroj pro své fyzické obtíže či psychické bloky. Tento náhled do dvou blízkých a přece tak vzdálených světů mě přinutil vytvořit nástroj k přemostění dvou teoreticky rozdílných přístupů a použít z obou to nejlepší k efektivní pomoci mým klientům. Tím nástrojem je neustále vylepšovaný Yoga Body Lab.

IMG_7678.JPG

1.

Zprvu jsem se věnovala pouze praxi ásan (pozic), duševní/duchovní praxe přišla samovolně až po čase.

A je to pecka! 

2.

Po mnoha letech studia jsem dokončila školu - magisterské studium FYZIOTERAPIE na Univerzitě Karlově, Fakulta tělesné výchovy a sportu. 

3.

Způsob mého náhledu na jógu a aplikace fyzioterapetuckých diagnostických technik je výsledkem téměř pětileté praxe v oboru/oborech.

4.

Baví mě alternativní přístupy - momentálně studují čínskou medicínu.

Protože AKUPUNKTURA je cool!

5.

Od podzimu 2018 začínám doktorát v neurovědách  na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Téma mě dost uchvátilo! Těžko říct jestli to zvládnu :).

6.

Ráda žiji v cizích zemích - vždy na pár měsíců. Vyzkoušela jsem Anglii, Finsko, Španělsko a Portugalsko. Dalo mi to víc než střední a část vysoké dohromady.